Akce

Vyběhněme PROTI NÁSILÍ – VII. ročník

Naše Poradna a Dětské krizové centrum NOMIA Hradec Králové ve spolupráci s Ústavem sociálních studií Univerzity Hradec Králové pro Vás chystá již 7. ročník charitativní akce Vyběhněme PROTI násilí! Akce proběhne 4. května 2022 a registrovat se můžete již nyní, online nebo v den konání akce, na místě od 16:00 hodin. Trasa podpory bude začínat v 17:00 a samotný závod začne v 17:30. Při této příležitosti si můžete zasportovat a zároveň podpořit dobrou věc.

Běh se již tradičně uskuteční v areálu UHK (budova A, Hradecká 1227/4) a jeho blízkém okolí. Čekají Vás hlavní běžecké trasy dlouhé 5 km a 10 km, a i v tomto ročníku pro Vás chystáme trasu podpory, která je dlouhá 2,5 km. Trasa podpory je doprovodná trasa, určená zejména pro nesportovce, maminky s dětmi a všechny, kteří chtějí akci podpořit a užít si fajn odpoledne.

Registrace ZDE

Během odpoledne Vás bude čekat nejenom samotný běh, ale také doprovodný program, který bude bavit jak malé, tak i velké! Pokud se registrujete předem, cena startovného bude 250 Kč, na místě pak 350 Kč (v ceně startovného je zahrnuto občerstvení, startovní čísla, čipy…).
Na trase podpory je startovné dobrovolné.

NOVINKA!! Pro děti bude připravena klidová zóna a hry. Takže je letos opravdu vezměte s sebou.

Facebook událost ZDE

Leták: