AkceNovinky

VYBĚHNĚME PROTI NÁSILÍ 2019

VYBĚHNĚME PROTI NÁSILÍ!

4. ročník sportovně – charitativní akce proběhl 17. Dubna 2019

Poradna a Dětské krizové centrum NOMIA Hradec Králové ve spolupráci s Katedrou sociální patologie a prevence Univerzity Hradec Králové opět organizovala závod na 5 a 10 km na krásné trati podél řeky Labe. Akce byla určena pro všechny věkové kategorie, sportovce i nesportovce, rodiny s dětmi, fanoušky běhu i těch, kteří proti násilí bojují.

Dne 17. 4. 2019 v 17:00 společně vyběhli již počtvrté všichni, kterým není problematika domácího násilí lhostejná. Akce se účastnilo necelých 500 lidí, z toho 267 aktivních běžců.

Finanční výtěžek akce ve výši 90. 193 Kč bude díky těmto skvělým lidem využit pro podporu Poradny a Dětského krizového centra NOMIA v Hradci Králové.

Patronka letošního ročníku Romana Pavelková

Modelka, finalistka Miss České republiky 2008, zakladatelka Nadačního fondu Romany Pavelkové

„Bylo mi ctí a velkým potěšením, stát se patronkou akce Vyběhněme proti násilí 2019 a zároveň si užít krásné odpoledne s fajn lidmi. Už  ted´ se moc těším na další ročník.“ Říká o akci paní Romana Pavelková.

Výjimečný host Tomáš Slavata, špičkový triatlonista

Je důležité upozorňovat na věci kolem nás, které často nechceme vidět. Proto jsme přijeli podpořit závod proti násilí, abychom tím alespoň trochu pomohli. Nebuďme slepí k věcem kolem nás!“ Říká o akci pan Tomáš Slavata.

 

Více informací k akci a práci Poradny a Dětského krizového centra NOMIA je ochoten zodpovědět Mgr. Miroslav Bubeník, 739 451 853

 

Fotogalerie ZDE.

Výsledky a diplomy ke stažení ZDE.