Odečtěte si Váš dar ze základu daně – Informace zde.

   

Přispějte nám nákupem přes internet

Nakupujete na gift.cz? Funguje stejně jako jiné e-shopy, ale pokud si cokoliv objednáte právě zde, nejen že levně nakoupíte, ale zároveň přispějete některé z neziskových organizací, kterou si navíc můžete i sami zvolit. Najdete mezi nimi také NOMIA, z. ú.

www.givt.cz

Všechny peníze, které takto získáme, budou použity na přímou práci s oběťmi domácího násilí a také s týranými, zneužívanými a zanedbávanými dětmi.

Petra nakupuje přes GIVT

Kupte si naše Nomiáčky

Máme k dispozici už celou sérii reklamních předmětů, které si můžete zakoupit na všech našich akcích, ale také přímo u nás v NOMIA na třídě E. Beneše. Rodinu panáčků Nomiáčků můžete mít na hrnečku (1 ks stojí 150 Kč), na samolepce (10 Kč) nebo na magnetu (40 Kč). Nabízíme také propisky s logem NOMIA za 25 Kč.

Koupí všech těchto předmětů přispějete na provoz a rozvoj Dětského krizového centra, které pomáhá především týraným, zneužívaným a zanedbávaným dětem.

Zapojte se i Vy

 holcina

Pokud se chcete cítit užiteční, chcete někomu pomoci nebo byste rádi podpořili jakýmkoli jiným způsobem  Poradnu pro oběti násilí a Dětské krizové centrum NOMIA, kontaktujte nás na email:

poradna@nomiahk.cz