Klub maminek KOUZELNÁ BERUŠKA

Aktuálně:

Maminky, rodičové, 
z kapacitních i odborných důvodů od září růšíme provoz Herny Kouzelného klubu Beruška. Naposledy můžete naši herničku před prázdninami využít tento pátek 28.6. 2019.

Dále budeme hernu využívat pro odbornou službu, semináře a asistované kontakty, které v tuto chvíli naši terapeuti akutně potřebují.

Pro maminky a děti budeme chystat od podzimu zájmové akce a cokoliv budete potřebovat, jsme vám stále k dispozici.

Rádi bychom Vám nabídli možnost využít společné programy pro rodiče a děti v některém z blízkých rodinných center v Hradci Králové. Můžete využít např.:

– Rodinné centrum Žirafa na Moravském Předměstí: ZDE
– Rodinné centrum Pohoda v Malšovicích: ZDE
– Mateřské centrum Domeček na Slezském Předměstí: ZDE
– Křesťanské rodinné centrum Sedmikráska: ZDE

V případě potřeby jsme nadále připraveni Vám poskytnout radu či pomoc.

Tým Poradny NOMIA.

 

beruska_plnobarevna

Přednášky pro rodiče

NOMIA organizuje nejrůznější vzdělávací přednášky, semináře a workshopy s rodinnou tématikou. Abychom umožnili rodičům vzdělávat se bez nutnosti „odkládání“ dětí, je během každé přednášky zajištěno hlídání dětí. Děti si mohou hrát nebo se věnovat výtvarným aktivitám pod vedením studentek z UHK.

 

 

Akce pro veřejnost

V Poradně vznikl Klub Kouzelná beruška, který je určený převážně pro rodiče na rodičovské dovolené a jejich děti. Klub pořádal v průběhu roku různé akce, které jsou určeny nejen pro pravidelné návštěvníky, ale i pro zájemce z řad veřejnosti. V současné době je z provozních důvodů činnost Klubu pozastavena.


  

Fotogalerie: