Přemýšlíte, jak si v dnešní době pročistit hlavu? Chcete trochu utéct do přírody a hledáte vhodnou motivaci? Tak pojďte ven s námi. Pohybem nejenom k lepší náladě, ale také k podpoře dobré věci. 

Poradna pro oběti násilí NOMIA, z. ú. pořádá společně s Ústavem sociálních studií Univerzity Hradec Králové charitativní akci Pohybem pro Nomii, aneb procházkou či během, pro děti s úsměvem. (každý sám a přitom spolu).

Společně s Univerzitou máme za sebou vydařených pět ročníků akce „Vyběhněme PROTI násilí“ a letos doufáme, že ho budeme moci pro vás uspořádat znovu (předpokládaný termín v září roku 2021).

 

S ohledem na situaci s pandemií nemoci covid-19, vám teď ale poprvé představujeme Online variantu akce, která není náhradou za běh, ale budete moci:

  • Zjistit vaši fyzickou kondici.
  • Jít ven s dětmi, nebo pejskem na procházku s jasným cílem.
  • Cítit sounáležitost s lidmi na opačném konci naší země.
  • Zažít dvojnásobný dobrý pocit, nejenom díky endorfinům, ale i tím, že uděláte něco dobrého.

A co to, vlastně, znamená „online běh“? Zaregistrujte se na našich stánkách, nebo zde, u události na vybraném odkazu.

REGISTRACE POHYBEM PRO NOMII 2021

Následně zaběhněte/projděte zvolenou trasu a svůj čas i délku nám napište na: pohybempronomii@gmail.com.

Nelimitujeme vás počtem výběhů/procházek. Naopak vám dáváme výjimečnou možnost jít si v ceně startovného zlepšit váš výsledek hned několikrát! Kilometry vám všem budeme průběžně sčítat. Můžete změnu délky procházky i zlepšení vašeho času hlásit klidně každý den.

Běh, či procházku můžete uskutečnit na své oblíbené trase a v termínu, který vám bude nejvíce vyhovovat. 

Protože, někdy je důležité se jen zúčastnit, ale jindy chcete vědět, jak si vedete v porovnání s jinými – Pošlete mail na adresu pohybempronomii@gmail.com s počtem km a časem, za který jste jej pokořili. 

Termín pro registrace a platby, zasílání vašich výsledků, fotek a videí s radostí z pohybu : 22.3.-30.4.2021

Startovné jsme stanovili:
100,- špacírem na pohodu
200,- běžci

Výtěžek ze startovného bude věnován Poradně pro oběti násilí a Dětskému krizovému centru NOMIA. Ta poskytuje svoji péči klientům, především dětem, bezplatně.
Pomáháme dětem, které byly vystaveny domácímu násilí, silné traumatické události, ztratily osobu blízkou, prožily šikanu, týrání, vážné onemocnění, trpí úzkostí, depresí, dětem nesoucí si problém, který neumějí sami řešit a potřebují odbornou pomoc.