Centrum pomoci pro život bez násilí

V naší službě Poradna pro oběti domácího násilí a násilné trestné činnosti jsme tu pro každého, komu do života vstoupilo násilí v různých podobách. Pokud se vás nebo někoho z vašeho okolí týkají následující otázky, neváhejte se na nás obrátit.

Zažili jste násilí od blízké osoby?
Cítíte se v domácím prostředí ohroženi?
Dopadá na vás minulost, kdy se k vám někdo choval násilně?
Zažíváte situace, kdy vás někdo ponižuje, zastrašuje, vyvíjí na vás psychický nátlak?

Zažíváte důsledky sexualizovaného násilí nebo jakéhokoli násilného incidentu?

Jak pomáháme?

V týmu máme psychology, psychoterapeuty a sociální pracovníky. Naši terapeuti a psychologové představují pestrou paletu různých psychoterapeutických směrů a pomocí nich se snaží lidem vrátit do života více barev. Naši sociální pracovníci mají přehled a dokáží efektivně pomoci a poradit či odkázat na jiné vhodné pomáhající organizace. 

Jak se k nám dostanete?

Můžete zavolat na telefonní číslo ….. nebo na náš email. Telefon vám zvedne a na email Vám odpoví náš koordinátor, zmapuje s Vámi situaci a vyhodnotí, co bychom pro Vás mohli udělat a případně Vám dá rovnou termín k nám.

Co neděláme?

  • Nenahrazujeme zdravotnické služby
  • Neposkytujeme služby osobám akutně intoxikovaným, akutně infekčně nemocným nebo těm, jejichž chování by závažným způsobem narušovalo kolektivní soužití, nebo těm, jejichž zdravotní stav osoby vyžaduje poskytnutí péče ve zdravotnickém zařízení
  • Nediagnostikujeme

Máte pocit, že bychom pro Vás mohli něco udělat?
Využijte naše služby a zavolejte na telefon nebo napište na náš email.

E-mail

poradna@nomiahk.cz

Telefon

606 824 104