Terapeutické centrum
pro děti a dospělé

Terapeutické centrum pro děti a dospělé

Jsme NOMIA, z.ú., terapeutické centrum pro děti a dospělé, které působí v Královéhradeckém kraji již řadu let.
Pod naší střechou najdete Dětské krizové a terapeutické centrum, Centrum pomoci pro život bez násilí a Centrum pro zdravě fungující rodinu.

Nezůstávejte na své těžkosti sami, jsme tu pro vás!

Dětské krizové a terapeutické centrum

Bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla

Centrum pomoci pro život bez násilí

Bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla

Centrum pro zdravě fungující rodinu (SAS)

Bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla

0
let fungujeme
0
pracovníků je tu pro vás
0 +
klientů
0 +
proběhlých konzultací

Náš tým

Podporují nás

Napsali o nás

Dovoluji si tímto poděkovat Mgr. Bubeníkovi za jeho práci v Nomii Hradec Králové. Svým profesionálním a zároveň nesmírně moudrým a lidským přístupem, rychlým a velice přesným vyhodnocením problémů, citlivým, srozumitelným a zároveň trefným nastolením variant jejich řešení mi nesmírně pomohl v krizových situacích mého života a tím i vytvořil bezpečné podmínky fungování pro mě a výchovu mého syna. Moc děkuji.

Soňa
Klient

Ráda bych Vám moc poděkovala za Vaši pomoc a péči při zvládání asistovaných setkání dcery s tátou u vás. V první řadě za velmi lidský a empatický přístup k dceři, která si vás úplně zamilovala a hlavně díky vám tu těžkou dobu zvládla s úsměvem. Velké díky samozřejmě patří i kolegyním, které se na setkáních podílely s vámi. Já moc oceňuji, že jste nám byla vždy rychle k dispozici, mnohokrát jste mě dokázala uklidnit, dát cenné rady a přinášela klid i do stresuplných společných setkání. Přeji vám, i celé Nomii, ať máte čím dál lepší podmínky pro práci, kterou tak skvěle děláte a ať se vám daří ve všech směrech.

Paní L.
Klient