Děkujeme všem, kteří se rozhodnou naši činnost jakýmkoliv způsobem podpořit !

Chci podpořit činnost organizace

Chcete podpořit činnosti naší organizace? Můžete přispět jednorázově či se stát členem našich pravidelných dárců. Pomocí widgetu vyberete částku a pomocí zabezpečené platební brány provedete online platbu. Všem dárcům mockrát děkujeme a neskutečně nás těší, že jste se rozhodli podpořit organizaci Nomia. 

 

Přispějte nám nákupem přes internet

Nakupujete na gift.cz? Funguje stejně jako jiné e-shopy, ale pokud si cokoliv objednáte právě zde, nejen že levně nakoupíte, ale zároveň přispějete některé z neziskových organizací, kterou si navíc můžete i sami zvolit. Najdete mezi nimi také NOMIA, z. ú.

www.givt.cz

Všechny peníze, které takto získáme, budou použity na přímou práci s oběťmi domácího násilí a také s týranými, zneužívanými a zanedbávanými dětmi.

Rozšíření GIVT do prohlížeče

Už nikdy nezapomenete při nákupu podpořit dobrou věc.
Při návštěvě e-shopu vás Pomocník upozorní, že zde můžete pomáhat. V pravém dolním rohu se ukáže vyskakovací okno, které vám umožní jedním kliknutím začít nakupovat přes Givt.

Při vyhledávání na portálech Google, Seznam a Heureka vám označí internetové obchody, které jsou napojené na Givt.

Pomocník vám pomocí notifikací ukáže speciální akce portálu Givt (nejčastěji dvojnásobnou podporu v daný den).

Pomocník je zdarma a zcela bezpečný. Nezpomaluje chod počítače a neobsahuje reklamy.

Dobrovolnictví

Chci se stát dobrovolníkem

Čas je to nejcennější co můžete někomu darovat. Souhlasíte? Staňte se součástí naší organizace a přidejte se k našim skvělým dobrovolníkům. Napište nám E‑mail na dobrovolnictvi@nomiahk.cz nebo zanechte zprávu pomocí formuláře níže a vše Vám o našem programu dobrovolnictví vysvětlíme. Těšíme se na Vás!

Věcný dar

Při naší práci se setkáváme s klienty, kteří kvůli vážné životní krizi potřebují materiálně podpořit. Můžete darovat oblečení, nábytek či jiné užitečné vybavení? Neváhejte nás kontaktovat na E-mail: poradna@nomiahk.cz  a domluvíme se na podrobnostech.