Zveme vás

 

Vyběhněme s násilím
 4. 5. 2018

V pátek 4. května pořádá Poradna pro oběti násilí NOMIA společně s katedrou sociální patologie a sociologie UHK již 3. ročník sportovně charitativní akce Vyběhněme s násilím. Letos na vás čekají nejen dvě běžecké tratě v délce 5 a 10 km, ale také symbolická trasa podpory, kterou si můžete projít či proběhnout třeba s malými dětmi. A připravujeme samozřejmě i pestrý doprovodný program. Více informací o akci a možnost registrace najdete ZDE.

Zobrazit leták 

 

Beseda pro seniory
 11. 4. 2018

Ve středu 11. dubna od 14:30 bude koordinátorka prorodinných aktivit Dita Balcarová besedovat se seniory o práci poradny NOMIA a o tom, co z této činnosti mohou senioři konkrétně využít. Hovořit se bude i o důležitosti mezigeneračního propojení v rodině. Beseda se uskuteční v Kavárničce Pod palmou v budově Harmonie II.

Zobrazit leták 

 

Hledejte zvířátka!
 4. 5. 2018

Přijďte na naši sportovně charitativní akci, i když nejste zrovna příznivci dlouhého běhu! Letos máme novinku – krátkou trasu určenou speciálně pro rodiny s malými dětmi. Vydejte se na ni a hledejte zatoulaná zvířátka! Dokážete najít všechna?

Zobrazit leták 

 

Nakupuj, daruj, prodávej
 15. 5. 2018

Studentky pedagogické fakulty UHK pořádají 15. května Jarní bazárek dámského oblečení v Bio Central. Na akci je možno nejen nakupovat či prodávat, ale také darovat. A právě o to, aby se vaše dary dostaly k potřebným, se postará NOMIA. Všechno darované oblečení odvezeme do Dětského centra Veská, kde poslouží maminkám, které jsou zde ubytované společně se svými dětmi.

Zobrazit leták 

 

‹‹ Zpět na stránku Události