Událo se

Fotografie ze všech akcí najdete na našem profilu Rajče , nejrůznější videa pak na našem Youtube kanálu

 

Předání šeku od OFS

7. 3. 2018

Z rukou zástupců Okresního fotbalového svazu jsme převzali šek na částku 33 000 Kč. Peníze byly získány na lednovém Dni partnerů. Nomia byla jednou ze tří organizací, které se sportovci rozhodli již podruhé podpořit. Náš letošní projekt nese název „Rodiče týmem pro své dítě“. Děkujeme!

Zobrazit událost

 

Dvoudenní workshop v Brně
 23. - 24. 2. 2018

Mgr. Miroslav Bubeník, ředitel NOMIA a vedoucí psychoterapeutického týmu, se v Brně zúčastnil dvoudenního workshopu vedeného známou norskou terapeutkou Ann-Ritou Gjertzen. Ta se – stejně jako my v naší poradně – věnuje zejména rodinné terapii.

Zobrazit událost

 

Večer v Artičoku
 20. 2. 2018

NOMIA se stala spolupořadatelem zajímavé akce – kombinovaného večera v kavárně Artičok v centru města. Nejprve vystoupila s krátkým programem klavíristka Ellen Fischerová. Poté proběhla v sále kavárny přednáška novinářky Markéty Kutilové o válečném konfliktu v Sýrii. Akce přitáhla nečekané množství návštěvníků – v sále se sešlo přes 70 lidí.

Zobrazit událost

 

NOMIA opět v ZŠ Štefcova
 16. 2. 2018

Díky nadaci NROS jsme se opět vrátili na základní školu Štefcova a povídali si s dalšími dvěma skupinami žáků 2. stupně. I tentokrát byly děti velmi aktivní a diskutovaly s námi o šikaně, násilí ve vztazích a dalších tématech.
Projekt je podpořen Nadací rozvoje občanské společnosti z prostředků VELUX Foundations.

Zobrazit událost

 

Karneval pro nejmenší
 15. 2. 2018

Karneval pořádáme v klubu maminek Kouzelná beruška pravidelně každý rok. Tato akce je mezi rodiči i dětmi velmi oblíbená a účast na ní je pokaždé vysoká. Letos byl největší atrakcí karnevalu bazének s plastovými míčky. Děti se mohly bavit také tancem a nebo výrobou veselého „harmonikového“ klauna či pestrobarevného motýla.

Zobrazit událost

 

Restaurace Psí bouda podpořila poradnu NOMIA
 14. 2. 2018

Díky projektu „Kalendář Psí bouda 2018“ a také díky nadaci Karla Janečka, která získanou částku znásobila, obdržela poradna NOMIA finanční dar ve výši 13 400 Kč. Naše velké poděkování patří všem, kteří se na tomto charitativním projektu podíleli, zejména panu Renému Dokoupilovi. Rádi jsme přijali pozvání podívat se do prostor restaurace a předali jsme darovací certifikát.

Zobrazit událost

 

Přednáška v ZŠ Štefcova
 16. 1. 2018

Dvě skupiny žáků 6. tříd se zúčastnily besedy s Mgr. M. Bubeníkem a PhDr. J. Moravcovou. Děti byly velmi aktivní a nejen že odpovídaly na naše otázky, ale samy se vyptávaly na nejrůznější věci týkající se šikany, týrání dětí či násilí ve vztazích. V rámci přednášek, financovaných z projektu Nadace rozvoje občanské společnosti, se na stejnou školu vrátíme ještě několikrát a postupně se setkáme se všemi žáky druhého stupně.

Zobrazit událost

 

Den partnerů OFS 2018
 6. 1. 2018

Přátelské zápasy, dražba sportovních dresů slavných osobností a bowlingový turnaj – to vše bylo obsahem sportovně charitativní akce, která se konala v Předměřicích. Jednou z organizací, mezi něž bude rozdělena vybraná částka, je i NOMIA. Naše velké poděkování patří všem organizátorům akce, zejména pak Ing. Martinu Zbořilovi.

Zobrazit událost

 
 

Pro starší události prosím navštivte náš archiv událostí.

Přejít do archivu 

 

‹‹ Zpět na stránku Události