Poradna NOMIA nově bezbariérová

srpen 2018

Během srpna proběhla rekonstrukce výtahu. Zatímco ten starý byl určen pouze pro přepravu nákladů, nový výtah bude sloužit i pro přepravu osob. Poradna se tak stala bezbariérovou, což výrazně usnadní situaci některým našim klientům.

 

 

Kouzelná beruška v novém školním roce

10. 9. 2018

Od 10. září (týdenní zpoždění je zaviněno rekonstrukcí výtahu, která u nás teď probíhá) bude opět otevřen klub maminek Kouzelná beruška. Stejně jako v předchozích letech se budeme setkávat při čtvrtečním Společném programu pro rodiče a děti a nebo v pondělí, úterý či pátek při volné herně.

 

Nomíkovo zábavné odpoledne

19. 9. 2018

Již třetí ročník akce pro rodiny s dětmi proběhne ve středu 19. září na hřišti mezi ulicemi E. Beneše a Na potoce – tedy hned pod okny poradny NOMIA. Stejně jako v předchozích letech na vás čekají soutěže pro malé i velké děti, malování chodníkovými křídami a výtvarné workshopy. Již tradičně budou našimi hosty kynologové ze ZKO HK Věkoše, kteří předvedou ukázku výcviku psů. Spolupořadateli jsou senioři ze Svazu důchodců HK a také z Klubu důchodců při Harmonii I. Akci finančně podpořila Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR. Zobrazit leták