Klub maminek Kouzelná beruška

beruska_plnobarevna

Kouzelná beruška je klub určený převážně pro rodiče na rodičovské dovolené a jejich děti. Vítáni jsou ale též prarodiče, starší sourozenci a ostatní rodinní příslušníci.

Klub je otevřen po celý rok mimo letních prázdnin.

 

Společný program pro rodiče a děti

  • čtvrtek 9:30 – 11:00 (otevřeno od 9:00)
  • vstupné 30 Kč

Program je založen na rychlém střídání rozdílných aktivit, což pomáhá udržovat pozornost i velmi malým dětem. Součástí programu je vždy společné cvičení rodičů s dětmi, zpívánky a výtvarné aktivity. Děti se zapojují spontánně a dobrovolně pouze do těch částí programu, které je baví, jinak si mohou hrát s hračkami.

Volná herna

• pondělí 9:00 – 11:00
• úterý 9:00 – 11:00
• pátek 9:00 – 11:00
• vstupné 25 Kč

Volná herna je prostorem, v němž si děti hrají, nalézají nové kamarády a učí se komunikaci s vrstevníky a cizími dospělými. Rodiče zde mají možnost najít si nové přátele, popovídat si a vyměnit si své zkušenosti z výchovy potomků. Rodičům je k dispozici též kuchyňka s mikrovlnnou troubou a varnou konvicí.

Přednášky pro rodiče

NOMIA organizuje nejrůznější vzdělávací přednášky, semináře a workshopy s rodinnou tématikou. Abychom umožnili rodičům vzdělávat se bez nutnosti „odkládání“ dětí, je během každé přednášky zajištěno hlídání dětí. Děti si mohou hrát nebo se věnovat výtvarným aktivitám pod vedením studentek z UHK.

Akce pro veřejnost

Klub maminek pořádá v průběhu roku různé akce, které jsou určeny nejen ro pravidelné návštěvníky, ale i pro zájemce z řad veřejnosti. Navštívit můžete např. náš Karneval pro nejmenší, Mikulášskou či Vánoční besídku, Dětský den a mnoho dalších.

Aktuálně

Zážitkový interaktivní seminář pro rodiče

„Mami, tati, vnímejte mě“ je název zajímavého semináře, který je určen jak pro rodiče, tak i pro páry, které se na rodičovství teprve připravují. Seminář bude dvoudílný a bude se konat ve velkém sále poradny NOMIA.
   První část proběhne ve středu 27. 9. od 16:30. Promítneme Vám krátký animovaný film „Zuřivec“, který byl vytvořen týmem norských klinických psychologů a velmi dobře zobrazuje psychosomatické obtíže projevující se u dětí. O těchto obtížích pak budeme diskutovat s dětským psychologem.

Zobrazit více

 

 

 

 

Fotogalerie:

‹‹ Zpět na stránku Naše projekty