Klub maminek KOUZELNÁ BERUŠKA

 

beruska_plnobarevna

Kouzelná beruška je klub určený převážně pro rodiče na rodičovské dovolené a jejich děti. Vítáni jsou ale též prarodiče, starší sourozenci a ostatní rodinní příslušníci.

 Klub je otevřen po celý rok mimo letních prázdnin.

 

 

Volná herna

• pondělí 9:00 – 11:00
• středa 9:00 – 11:00
• čtvrtek 9:00 – 11:00
• pátek 9:00 – 11:00
• vstupné 25 Kč

 

Volná herna je prostorem, v němž si děti hrají, nalézají nové kamarády a učí se komunikaci s vrstevníky a cizími dospělými. Rodiče zde mají možnost najít si nové přátele, popovídat si a vyměnit si své zkušenosti z výchovy potomků. Rodičům je k dispozici též kuchyňka s mikrovlnnou troubou a varnou konvicí.

Přednášky pro rodiče

NOMIA organizuje nejrůznější vzdělávací přednášky, semináře a workshopy s rodinnou tématikou. Abychom umožnili rodičům vzdělávat se bez nutnosti „odkládání“ dětí, je během každé přednášky zajištěno hlídání dětí. Děti si mohou hrát nebo se věnovat výtvarným aktivitám pod vedením studentek z UHK.

Akce pro veřejnost

Klub maminek pořádá v průběhu roku různé akce, které jsou určeny nejen ro pravidelné návštěvníky, ale i pro zájemce z řad veřejnosti. Navštívit můžete např. náš Karneval pro nejmenší, Mikulášskou či Vánoční besídku, Dětský den a mnoho dalších.


 
 
 

 

Fotogalerie: