Klub maminek KOUZELNÁ BERUŠKA

 

beruska_plnobarevna

Kouzelná beruška je klub určený převážně pro rodiče na rodičovské dovolené a jejich děti. Vítáni jsou ale též prarodiče, starší sourozenci a ostatní rodinní příslušníci.

 Klub je otevřen po celý rok mimo letních prázdnin.

 

 Společný program pro rodiče a děti

  • čtvrtek 9:30 – 11:00 (otevřeno od 9:00)
  • vstupné 30 Kč

Program je založen na rychlém střídání rozdílných aktivit, což pomáhá udržovat pozornost i velmi malým dětem. Součástí programu je vždy společné cvičení rodičů s dětmi, zpívánky a výtvarné aktivity. Děti se zapojují spontánně a dobrovolně pouze do těch částí programu, které je baví, jinak si mohou hrát s hračkami.

Volná herna

• pondělí 9:00 – 11:00
• středa 9:00 – 11:00
• pátek 9:00 – 11:00
• vstupné 25 Kč

 

Volná herna je prostorem, v němž si děti hrají, nalézají nové kamarády a učí se komunikaci s vrstevníky a cizími dospělými. Rodiče zde mají možnost najít si nové přátele, popovídat si a vyměnit si své zkušenosti z výchovy potomků. Rodičům je k dispozici též kuchyňka s mikrovlnnou troubou a varnou konvicí.

Přednášky pro rodiče

NOMIA organizuje nejrůznější vzdělávací přednášky, semináře a workshopy s rodinnou tématikou. Abychom umožnili rodičům vzdělávat se bez nutnosti „odkládání“ dětí, je během každé přednášky zajištěno hlídání dětí. Děti si mohou hrát nebo se věnovat výtvarným aktivitám pod vedením studentek z UHK.

Akce pro veřejnost

Klub maminek pořádá v průběhu roku různé akce, které jsou určeny nejen ro pravidelné návštěvníky, ale i pro zájemce z řad veřejnosti. Navštívit můžete např. náš Karneval pro nejmenší, Mikulášskou či Vánoční besídku, Dětský den a mnoho dalších.

 

Aktuálně:

Pondělí v Kouzelné berušce

Volná herna klubu maminek bude nyní otevřena opět každé pondělí. Otevírací doba je teď tedy:

PONDĚLÍ               9:00 – 11:00

STŘEDA                 9:00 – 11:00

PÁTEK                    9:00 – 11:00

A k tomu samozřejmě každý čtvrtek společný program pro rodiče a děti.

 

Vánoční posezení

13.12.2018

Zveme všechny rodiče a děti, aby si s námi přišli užít poslední společné setkání klubu maminek v tomto roce. Posedíme u ozdobeného stromečku, popovídáme si o vánočních zvycích v jednotlivých rodinách a užijeme si trochu klidu v hektickém adventním období. Zobrazit leták

 
 
 

 

Fotogalerie: