Klub maminek KOUZELNÁ BERUŠKA

 

beruska_plnobarevna

Kouzelná beruška je klub určený převážně pro rodiče na rodičovské dovolené a jejich děti. Vítáni jsou ale též prarodiče, starší sourozenci a ostatní rodinní příslušníci.

 Klub je otevřen po celý rok mimo letních prázdnin.

 

 Společný program pro rodiče a děti

  • čtvrtek 9:30 – 11:00 (otevřeno od 9:00)
  • vstupné 30 Kč

Program je založen na rychlém střídání rozdílných aktivit, což pomáhá udržovat pozornost i velmi malým dětem. Součástí programu je vždy společné cvičení rodičů s dětmi, zpívánky a výtvarné aktivity. Děti se zapojují spontánně a dobrovolně pouze do těch částí programu, které je baví, jinak si mohou hrát s hračkami.

Volná herna

• pondělí 9:00 – 11:00
• úterý 9:00 – 11:00
• pátek 9:00 – 11:00
• vstupné 25 Kč

Volná herna je prostorem, v němž si děti hrají, nalézají nové kamarády a učí se komunikaci s vrstevníky a cizími dospělými. Rodiče zde mají možnost najít si nové přátele, popovídat si a vyměnit si své zkušenosti z výchovy potomků. Rodičům je k dispozici též kuchyňka s mikrovlnnou troubou a varnou konvicí.

Přednášky pro rodiče

NOMIA organizuje nejrůznější vzdělávací přednášky, semináře a workshopy s rodinnou tématikou. Abychom umožnili rodičům vzdělávat se bez nutnosti „odkládání“ dětí, je během každé přednášky zajištěno hlídání dětí. Děti si mohou hrát nebo se věnovat výtvarným aktivitám pod vedením studentek z UHK.

Akce pro veřejnost

Klub maminek pořádá v průběhu roku různé akce, které jsou určeny nejen ro pravidelné návštěvníky, ale i pro zájemce z řad veřejnosti. Navštívit můžete např. náš Karneval pro nejmenší, Mikulášskou či Vánoční besídku, Dětský den a mnoho dalších.

 

Aktuálně:

Kouzelná beruška v novém školním roce

10. 9. 2018

Od 10. září (týdenní zpoždění je zaviněno rekonstrukcí výtahu, která u nás teď probíhá) bude opět otevřen klub maminek Kouzelná beruška. Stejně jako v předchozích letech se budeme setkávat při čtvrtečním Společném programu pro rodiče a děti a nebo v pondělí, úterý či pátek při volné herně.

 
 

Nomíkovo zábavné odpoledne

19. 9. 2018

Již třetí ročník akce pro rodiny s dětmi proběhne ve středu 19. září na hřišti mezi ulicemi E. Beneše a Na potoce – tedy hned pod okny poradny NOMIA. Stejně jako v předchozích letech na vás čekají soutěže pro malé i velké děti, malování chodníkovými křídami a výtvarné workshopy. Již tradičně budou našimi hosty kynologové ze ZKO HK Věkoše, kteří předvedou ukázku výcviku psů. Spolupořadateli jsou senioři ze Svazu důchodců HK a také z Klubu důchodců při Harmonii I. Akci finančně podpořila Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR. Zobrazit leták

 

 
 
 

Fotogalerie: